Z linii produkcyjnej węgierskiej fabryki Magyar Suzuki zjechało już 3 miliony egzemplarzy samochodów marki Suzuki.
W okresie 26 lat od rozpoczęcia produkcji na Węgrzech w fabryce Magyar Suzuki powstały już 3 miliony samochodów. Jubileuszowym modelem okazał się SX4 S-CROSS.
Fabryka Magyar Suzuki dla japońskiej marki ma znaczenie nie tylko europejskie, ale globalne. Powstała w 1991 roku, a w 1992 wyjechało z niej 970 samochodów. W 2005 roku produkcja przekroczyła już 100 000 sztuk, a w 2008 - 281 000. Modele w niej produkowane eksportowane są do ponad 100 państw na całym świecie.
Z linii produkcyjnych Magyar Suzuki zjeżdżało wiele różnych modeli, począwszy od pierwszej generacji Swifta (1992 r.), Wagon R+ (2000 r.), Ignisa (2003 r.) przez SX4 (2006 r.) czy Splasha (2008 r.) po nową Vitarę (2015 r.).
Sezon na wodzie trwa w najlepsze, a my chcemy zainteresowanym przypomnieć o Suzuki Marine Academy.
Dowiedz się więcejAuto Świat podsumował wyniki testów długodystansowych na dystansie 100 000 km samochodów segmentu B, przeprowadzonych w okresie ostatniego dziesięciolecia.
Dowiedz się więcejMiło nam poinformować o wyniku finałowej oceny dystrybutorów, którą na wszystkich rynkach świata jak co roku przeprowadziło Suzuki Motor Corporation.
Dowiedz się więcejInformujemy, że w salonach sieci Suzuki w Polsce można już składać zamówienia na samochody Vitara i S-Cross w nowej okolicznościowej serii „Fuji”.
Dowiedz się więcej